Все новости на дату:

Искать в новостях:

Например: мировые рынки

Компанії ОТП Капітал виповнилося 11 років

31.07.2018, 15:59 | Источник: OTP Capital
Тема: Новости фин.компаний, OTP Capital

Компанії з управління активами «ОТП Капітал» виповнилося 11 років. З 2007 року в українській ОТП Групі компанія відповідає за управління активами інвестиційних фондів, недержавних пенсійних фондів та страхових компаній.    

За останній рік компанія наростила загальні активи під управлінням на 34%, до 1,47 млрд грн. Зокрема, найкращу динаміку показав напрямок венчурних фондів, де компанія отримала в управління 4 нових фонди. Іншим лідером є сектор управління активами страхових компаній, який зріс вдвічі через отримання додаткових коштів під управління.    

Традиційно компанія приділяє велику увагу продуктам з публічною пропозицією. Напрямок інвестиційних фондів, що пропонують більше свободи у виборі горизонтів інвестування та зазвичай мають вищу дохідність, ніж у банківських депозитів, зріс на 65%, завдяки збільшенню попиту на альтернативні інструменти інвестування в Україні. Напрямок управління недержавними пенсійними фондами, за допомогою яких клієнти накопичують кошти на пенсію, є другим за обсягом активів в компанії. За останній рік «ОТП Капітал» не тільки активно нарощував активи та клієнтську базу свого флагманського пенсійного фонду «ОТП Пенсія», але й отримав під управління вже третій недержавний пенсійний фонд – «ФріФлайт».    

«Ми спостерігаємо постійне підвищення попиту на наші продукти та послуги як серед приватних осіб, так і серед корпоративних клієнтів. Ми докладаємо всіх зусиль для досягнення цілей наших клієнтів, популяризації європейських практик вкладення грошей та росту довіри до інвестування в Україні», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів КУА «ОТП Капітал». 

     
Дізнатися більше про фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.    


Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 6 публічних інвестиційних фондів, 6 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 3 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 1,5 млрд. грн.  

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.


Комментарии

Упомянутые компании

Финансовый мир и инструменты инвестиций - о чем этот сайт?

В разделе http://investfunds.ua/news/ - ежедневно публикуются новости мира финансов, рынка коллективных инвестиций, фондового рынка, новости рынка недвижимости, а так же новости компаний. На сайте Investfunds.ua Вы найдете всю необходимую информацию для принятия инвестиционных решений и просто, для того чтобы быть в курсе событий в увлекательном мире финансов, бизнеса и инвестиций.